280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Ifjú hölgy arcképe, 1851

106. Canzi Ágost Elek (Baden bei Wien, 1808 - Pest, 1866)

Ifjú hölgy arcképe, 1851

akvarell, papír

175*130 mm

j.j.l.: Aug. Canzi 1851