280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Domboldal házzal

241. Lohwag Ernesztin (Bécs, 1878 - Budapest, 1940)

Domboldal házzal

olaj, vászon

23,5*31 cm

j.b.l.: Lohwag E., BÁV 38/565.