280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kislány a patakparton

198. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Kislány a patakparton

olaj, vászon

73,5*100,5 cm

j.j.l.: Zorkóczy Gy.