280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szélben, 1920 körül

332. Nagy István (Csíkmindszent, 1873 - Baja, 1937)

Szélben, 1920 körül

pasztell, papír

30*50 cm

j.j.l.: Nagy István, életmű katalógusszám: 346, h.o.: Nemzeti Szalon Kiállítási címke, Kiállítva: Nagy István gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1923. október (kat. 151. Szélben) Irodalom: Solymár István: Nagy István műveinek jegyz, In: Művészettö