280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Assisi Szent Ferenc

36. Osztrák szobrász, 18. sz. második fele

Assisi Szent Ferenc

faragott fa

m: 50 cm, konzol m: 20 cm

faragott fa festés nyomaival, sérült, hiányos