280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Balatoni öböl, 1965

310. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Balatoni öböl, 1965

olaj, vászon

70*90 cm

j.j.l.: Halvax Gyula 1965, sérült