280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Erdélyi falu

336. Ujváry Lajos (Kaposvár, 1925 - Budapest, 2006)

Erdélyi falu

olaj, farost

61*80 cm

j.j.l.: Ujváry