280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kaktuszok, 1898

163. Vastagh Géza (Kolozsvár, 1866 - Budapest, 1919)

Kaktuszok, 1898

olaj, karton

24*31 cm

j.j.l.: Vastagh Géza 1898