280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Balatoni halászok

345. Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987)

Balatoni halászok

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Udvary Pál