280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Halottak nincsenek Illusztráció Maeterlich Kék madár c. művéhez

363. Jaschik Álmos (Bártfa, 1885 - Budapest, 1950)

Halottak nincsenek Illusztráció Maeterlich Kék madár c. művéhez

gouache, papír

190*170 mm

j.n. h.o.: Magyar akvarell és pasztellfestők Egyesülete kísérő lappal, Kiállítva: A Magyar Akvarell- és Pasztellfestők Egyesülete IX. Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1922. április, (kat. 125. Halottak nincsenek, rajz) Irodalom: Jaschik Álmos: Megint elre