280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Folyóparti városka

352. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Folyóparti városka

akvarell, papír

210*300 mm

j.j.l.: E. Illés A.