280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tisztaságos Istenszülő felvezetése a templomba

14. Orosz festő, 19. sz. vége

Tisztaságos Istenszülő felvezetése a templomba

olaj, fa

27*22 cm

cirill betűs feliratokkal, sérült