280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szegfűk üvegvázában

277. Deák Adrienne, Henczné (Budapest, 1890 - Budapest, 1956)

Szegfűk üvegvázában

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.b.l.: Henczné Deák Adrienne