280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Mese illusztrációk I - IV.

358. Egyed Erna, Lókay Ferencné (Budapest, 1889 - ?)

Mese illusztrációk I - IV.

tus, papír

145*130 mm

j.j.l.: Egyed