280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Őszi erdő vadászokkal

189. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Őszi erdő vadászokkal

olaj, karton

29*40,5 cm

j.j.l.: Neogrády A.