280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Akt és szolgálója

284. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Akt és szolgálója

olaj, karton

48*68 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald B., h.o.: Lány vörös drapériával