280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szőke Kata portréja 1917

258. Hilberth Irén, Lám Árpádné (Budapest, 1872 - Budapest, 1925)

Szőke Kata portréja 1917

olaj, vászon kartonra ragasztva

56*45 cm

j.b.l.: L. Hilberth 1917