280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Koratavasz, 1941

309. Szolnay Sándor (Kolozsvár, 1893 - Kolozsvár, 1950)

Koratavasz, 1941

olaj, vászon

59×69 cm

j.j.l.: Szolnay 941