280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > A vadász mesél, 1892 (VÉDETT - NO EXPORT)

78. Defregger, Franz

A vadász mesél, 1892 (VÉDETT - NO EXPORT)

olaj, vászon

112*140 cm

j.j.l.: F. Defregger 1892, Proveniencia: Budapesti magángyűjteményből