280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szakállas férfi

133. Glatter Gyula (München, 1886 - Budapest, 1927)

Szakállas férfi

olaj, vászon

35,5*27,5 cm

j.j.l.: Glatter Gyula