280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Favágók kunyhója

161. Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901)

Favágók kunyhója

olaj, karton

33,5*44 cm

j.n. h.o.: Brodszky Sándor hagyatéki cédula, Proveniencia: Dr. Nékám Lajos gyűjteményéből, Kiállítva: Brodszky Sándor hagyatéki kiállítása, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Budapest Műcsarnok, 1901. február 26-március 20., Katalógus In: Műcsarnok, IV/1