280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tavasz a falu szélén

299. Neogrády László (Budapest, 1896 - Budapest, 1962)

Tavasz a falu szélén

olaj, vászon

60,5*80,5 cm

j.j.l.: Neogrády László