280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kozákok vonulása a sztyeppén

76. Rylski, Adolf (1864 - ? )

Kozákok vonulása a sztyeppén

olaj, vászon

31,5*47,5 cm

j.j.l.: A. Rylski