280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Pásztorlányka

300. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Pásztorlányka

olaj, vászon

70,5*54,5 cm

j.j.l.: Glatz