280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > A Balaton derengő fényben

233. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

A Balaton derengő fényben

olaj, vászon

76,5*103 cm

j.b.l.: E. Illés A.