280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Pleinair tanulmány, 1905

294. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Pleinair tanulmány, 1905

olaj, vászon

80*110,5 cm

j.b.l.: Frim Ervin, h.o.: kiállítási cédula: Nemzeti Szalon őszi kiállítás, Kiállítva: A Nemzeti Szalon Őszi - és Szenes Fülöp arckép – kiállítása, Budapest, 1905. (kat. 153. Pleinair tanulmány, olajf. 300 Korona)