280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Párizs ítélete, 1936

301. Teplánszky Sándor (Arad, 1886 - Budapest, 1944)

Párizs ítélete, 1936

olaj, vászon

53,5*65,5 cm

j.j.h.: Teplánszky S. 1936.