280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Balatoni táj

355. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

Balatoni táj

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Csáki - Maronyák J.