280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vízparti fűzfák

183. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Vízparti fűzfák

olaj, vászon

32*45 cm

j.b.l.: Edvi - Illés A.