98. Borsos József (Veszprém, 1821 - Budapest, 1883)
Gróf Keglevich János Nepomuk arcképe (1786-1856) 1853
olaj, vászon
125*102 cm
j.j.l.: Borsos pinx. Anno 1853, faragott, aranyozott keretén a Keglevics család címerével