280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Havas hegycsúcsok, 1941

232. Hatvani - Perlusz Gyula (Hatvan, 1896 - Hidegség, 1944)

Havas hegycsúcsok, 1941

pasztell, papír

40,5*50,5 cm

j.j.l.: Hatvani Perlusz Gy. 1941