280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vadászjelenetek I-II-III.

4. Ridinger, Elias (Ulm, 1698 - Augsburg, 1767)

Vadászjelenetek I-II-III.

rézmetszet, papír

970*480 mm, (2 db), 405*310 mm

j.j.l.: Joh. L. Ridinger Sculps et exud Aug. Vinl., és j.j.l.: I. El. Ridinger invenit. delin. scrups et exud Aug. Vind.