280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Táj szénaboglyákkal

242. Csalány Béla (Budapest, 1879 - Budapest, 1948)

Táj szénaboglyákkal

olaj, vászon

71*101 cm

j.b.l.: Csalány B.