280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kora tavasz, 1958

307. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kora tavasz, 1958

olaj, vászon

63,5*75,5 cm

j.j.l.: Bornemisza Géza 1958, Kiállítva: Bornemisza Géza festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1960. május 28. - június 19. (kat. 12. Kora tavasz, 1958, olaj, 63x75 cm)