280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Asztali csendélet banánnal

210. Ferenczy Valér (Körmöcbánya, 1885 - Budapest, 1954)

Asztali csendélet banánnal

olaj, vászon

68*65 cm

j.j.l.: Ferenczy Valér, sérült