280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szegfűk

278. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Szegfűk

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Benczúr Ida