280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Delelő tehenek

236. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Delelő tehenek

olaj, vászon

45,5*60 cm

j.b.l.: E. Illés A., BÁV 38/53 tétel