285. Magyar festő, 20. sz. első fele
Lekvárfőzők 1952
olaj, vászon
67*53 cm
j.j.l.: Rudnay, b.l.: 1952, h.o.: autográf felirat, Proveniencia: Dr. Halasy Miklós, a művész unokájának gyűjteményéből