280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Lekvárfőzők 1952

285. Magyar festő, 20. sz. első fele

Lekvárfőzők 1952

olaj, vászon

67*53 cm

j.j.l.: Rudnay, b.l.: 1952, h.o.: autográf felirat, Proveniencia: Dr. Halasy Miklós, a művész unokájának gyűjteményéből