280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hodégétria Istenszülő

28. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Hodégétria Istenszülő

olaj, fa

39,5*34,5 cm

sárgaréz rizával, kiotban