280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hölgy enteriőrben

249. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Hölgy enteriőrben

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Komáromi Kacz E.