280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szaténruhás hölgy portréja, 1894

111. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Szaténruhás hölgy portréja, 1894

olaj, vászon

205,5*99,7 cm

j.b.f.: Vastagh Gy. 1894, sérült