280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kilátás a Badacsonyra, 1965

303. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Kilátás a Badacsonyra, 1965

olaj, vászon

100*70 cm

j.j.l.: Halvax Gyula, 1965