280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli folyópart

170. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Téli folyópart

olaj, vászon

82*60 cm

j.j.l.: Halvax Gyula, sérült