280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tigrisló, 1743

1. Ridinger, Elias (Ulm, 1698 - Augsburg, 1767)

Tigrisló, 1743

rézmetszet, papír

340*280 mm

j.j.l.: I. El. Ridinger Sc. et Excud. 1743