280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hóolvadás

185. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Hóolvadás

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Kunffy, sérült