280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kisfiú csörgővel

129. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Kisfiú csörgővel

olaj, fa

15*15 cm

j.n. h.o.: felirat