280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Falusi mulatság, 1949

302. Magyar festő, 20. sz. első fele

Falusi mulatság, 1949

olaj, vászon

41*51 cm

j.j.l.: Rudnay Gy. b.l.: 1949