280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kézimunkázó lány

206. Turmayer Sándor (Orosháza, 1879 - Albenga, 1953)

Kézimunkázó lány

olaj, vászon

50×40 cm

j.j.l.: Turmayer