280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vizitben, 1909

122. Kende Géza (Nagybecskerek, 1889 - Los Angeles, 1952)

Vizitben, 1909

olaj, vászon

90,5*141 cm

j.j.l.: Kende G. 1909