280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Olasz tengerparti város

169. Toretti, P. jelzéssel, 1900 körül

Olasz tengerparti város

olaj, vászon

43*53 cm

j.b.l.: P. Toretti, felülete koszos